O nas

Cześć. Sweetheart Photography to Aga i Marcin. Jesteśmy parą pozytywnie zakręconych fotografów, których połączyła miłość do sztuki. Wspólne plany, marzenia i chęć ciągłego rozwoju, sprawiły, że postanowiliśmy realizować się zawodowo w tym, co tak kochamy. Jako duet doskonale się uzupełniamy i rozumiemy bez słów. 


Oboje jesteśmy osobami bardzo wrażliwymi i kreatywnymi. Wspólne sesje i dwa punty widzenia dają nam szerokie spektrum możliwości i bogactwo kadrów.


Sami jesteśmy rodzicami parki przecudownych dzieciaków  i wiemy jak ważne jest utrwalenie wyjątkowych chwil na zdjęciach, które już zawsze będą nam towarzyszyć, a do których nie raz wrócimy. To Wy jesteście dla nas inspiracją, która utrwala w nas ambicje do dalszego działania i wywołuje ogromną radość z tego co robimy. 

Nasza pasja to fotografia ciażowa, fotografia noworodkowa, sesje rodzinne a także sesje portretowe. 


Podczas sesji towarzyszy nam dużo śmiechu i dobry humor. Dbamy o to aby każdy uczestnik sesji czuł się swobodnie i wyjątkowo. Jeśli jesteście zainteresowani wyjątkową sesją zdjęciową  nie czekajcie, koniecznie skontaktujcie się z nami. Nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

 

Do zobaczenia, Aga i Marcin.

Kontakt

 

 

marcin.sweetheartphotography@gmail.com

 

Tel: 503 114 588

  • Facebook Basic Black

Dziękujemy, Twój e-mail został wysłany.